דף הבית - ציור דיוקנאות - אודות ציורי דיוקנאות - כיצד מזמינים פורטרט

הזמנת פורטרט - מתנה לדורות

הזמנת פורטרט - ציור דיוקן על פי תצלום, הינה הדרך שלכם להביע אהבה. ציור פורטרט בהזמנה הינו מתנה מרגשת, מקורית, רומנטית ואיכותית הנשמרת לדורות! ציור פורטרט בהזמנה מוזמן למגוון אירועים כגון: מתנה לחתונה, מתנה ליום נישואים, הנצחה, בעל חיים אהוב, מתנה לבר / בת מצווה, מתנה לרגל... ואפילו בתור מתנה איכותית ומפנקת לעצמכם!

הזמנת דיוקן, אין קלה ממנה... כל אשר צריך הוא תצלום (חדש או ישן), אותו ברצונכם להנציח כיצירת אמנות מקורית ומדויקת. התצלום יכול להיות למשל תצלום מיום החתונה של ההורים, תצלום ילדות של האחים והאחיות, צילום של סבא וסבתא, תצלום שלכם עם בן / בת הזוג בחופשה או טיול וכדומה. מומלץ לבחור בתצלום חדש ככל הניתן, שכן הפרטים בו ברורים וניתן להבחין בכל הדקויות הדרושות עבור ציור פורטרט איכותי. חשוב לנו לציין בנקודה זו, כי ציור פורטרט איכותי, הוא זה המציג על חלק הארי של משטח הציור (קנווס, נייר) את הפנים של נושא הציור. ככל שהפנים תוספות חלק גדול יותר בציור, כך הפורטרט איכותי יותר. במידה וברצונכם בציור מספר דמויות, מומלץ לבחור באפשרות של בד (קנווס) גדול מהגודל הסטנדרטי שהוא 65X55 ס"מ, או גודל נייר עבור דיוקנאות אקווארל גדול מהגודל הסטנדרטי של 40X30 ס"מ.

לא אחת אנו מקבלים הזמנה לציור דיוקן, המורכב ממספר דמויות בתצלומים שונים. זוהי בהחלט אפשרות, שכן ציור פורטרט רב דמויות משלב מספר גורמים לתוך קונספט אחד. על מנת להגיע למצב של אוטנתיות מירבית בציור פורטרט מסוג זה, מומלץ לבחור בתצלומים המשקפים הלך רוח אחיד, למשל, לא מומלץ לבחור 2 דמויות בתצלום חורף ושתי דמויות נוספות בתצלום קייצי...

באפשרותכם לשלוח לנו מספר תצלומים ואנו נייעץ לכם איזה מהם הוא המתאים ביותר עבור ציור פורטרט מרשים. כמו כן, תוכלו לבחור תצלום כלשהו ולשלוח לנו בנפרד, את הרקע אותו ברצונכם להנציח בציור הפורטרט. כלומר, תוכלו לבחור תצלום אחד אשר ישמש עבור ציור הדיוקן ותצלום נוסף אשר ישמש כרקע לציור. יחד עם זאת, יש לציין כי ציורי הפורטרטים הטובים ביותר הינם אלו המדגישים את הדמויות בציור, כאשר הרקע אחיד. את התצלומים ניתן לשלוח לנו במייל לאחר שנסרקו באיכות הגבוהה ביותר, או בדואר. במידה ושלחתם לנו תצלומים בדואר, תקבלו אותם בחזרה עם אספקת ציור הדיוקן שהזמנתם מאיתנו.

הזמנת דיוקן באתר You Are Art הינה תהליך מסודר המורכב מהשלבים להלן:
  1. בחירת תצלום / תצלומים ורקע עבור ציור הפורטרט.
  2. הגדרת מספר הדמויות בציור.
  3. בחירת הטכניקה בה יבוצע ציור הפורטרט: שמן על בד (קנווס), אקווארל על נייר, אלבום פורטרטים.
  4. בחירת גודל הבד (קנווס) לדיוקן שמן על בד / גודל הנייר לדיוקן אקווארל.
  5. הגדרת זמן האספקה לאחר סיום ציור הפורטרט וייבוש הצבע.
  6. חתימה על הזמנת עבודה ותשלום מקדמה בכרטיס אשראי.
  7. ביצוע הציור על פי לוח זמנים מינימלי של 21 ימים עבור דיוקן שמן על בד, 10 ימים עבור דיוקן אקווארל.
  8. משלוח צילום ציור הדיוקן במייל להתרשמותכם.
  9. ביצוע התאמות או תיקונים במידת הצורך.
  10. גמר חשבון ואספקת הציור.
לקבלת פרטים נוספים על כל טכניקת ציור פורטרט והזמנת ציור פורטרט בחרו מבין האפשרויות:
 
ציור דיוקן בהזמנה
חיפוש באתר
ציורי פורטרט נבחרים
הרשמה לאתר

בנוסף לדיוור תקופתי, נהנים חברים רשומים באתר ממגוון הנחות ומבצעים על הזמנת ציורי פורטרט בכל טכניקה!

שמכם:
דוא"ל:
תנאי הצטרפות