ציורי דיוקן בהזמנה אישית בעבודת יד
אודות ציורי דיוקנאות - פורטרטים
דיוקנאות - פורטרטים, טומנים בחובם את תמצית החיים הטובים: ההנאה בהנצחת עצמנו ויקירינו ברגעים היפים של חיינו. שמו של האתר: You Are Art נובע מן התפיסה שבעצם כולנו יצירות אמנות! כל אחד ואחת יכולים, באמצעות ציור פורטרט, להפוך על נקלה ליצירת אמנות מדהימה ולהישמר לדורות כנכס אמנותי ברמה גבוהה ובעל ייחודיות אישית. You Are Art הינה בית עסק ישראלי כחול לבן, אשר שם לו למטרה לייצג אמנות ישראלית. אתר You Are Art - ציור דיוקנאות החל את פעילותו בשנת 2005 ומקבל מאז באופן רציף, הזמנות לציור פורטרטים בטכניקות שונות: פורטרטים בצבעי שמן על בד, דיוקנאות בצבעי אקווארל על נייר, פורטרט רישום בעפרון, איורי ספרים ואלבומי פורטרטים לאירועים שונים. ציור פורטרט בהזמנה מתבצע על פי תצלום, אותו שולח/ת מזמין/ת העבודה אלינו באימייל או בדואר.

 היא-לי סופר דיוקן עצמי שמן על בד 50X70 ס"משמי היא-לי סופר ואני מציירת על פי עקרונות אמנותיים קלאסיים ועל פי עקרון שביעות רצון מלאה של הלקוח: הלקוח הוא זה שיחליט, על פי טעמו האישי, אם לציור הפורטרט יהיה אופי אמנותי - ארטיסטי, או שציור הדיוקן יהיה "צילומי" - כלומר ציור דיוקן בעבודת יד שהוא בבחינת העתק מושלם של התצלום. אני בוגרת תואר שני (MA) תולדות האמנות באוניברסיטת חיפה ומלבד ציורי דיוקנאות, אני עובדת גם עם הוצאות ספרים וכותבים הזקוקים לאיורים לספריהם. אני מציירת פורטרטים בהזמנה במבחר טכניקות: אקווארל, שמן, אקריליק, עפרון, פחם ודיו. בציורי דיוקנאות שמן, אני משתמשת עבור דיוקן בהזמנה, בטכניקת שכבות שהיא טכניקת ציור קלאסית בה השתמשו דורות של אמנים בהיסטוריית האמנות. טכניקת השכבות מעניקה לציור הדיוקן מימד עומק ואיכות שאין דומה לה וכן, גימור מושלם. בן הזוג שלי ואני טבעונים ואני פעילה בתחום - אני מקפידה שכל החומרים בהם אני משתמשת לציור לא יהיו מהחי, כך שהמכחולים שלי למשל הם סינטתיים ולא משיער בעלי חיים. בבית חיים איתנו 5 חתולים וכלבה ואי אפשר שלא לומר שהם מהווים חלק משמעותי בהשראה של שנינו ובהשראה האמנותית שלי בפרט.

דיוקן - פורטרט מצויר בהזמנה (בייחוד ציור פורטרט בהזמנה בצבעי שמן) הוא דרך להביע אהבה, הערכה ורצון להנציח ולהשביח עם השנים. זהו ציור שאין ולא יהיה שני לו! הענקת ציור פורטרט כמתנה מקורית ואישית, מתאימה לתחום רחב של מתנות מקוריות ולמגוון גדול של אירועים כגון: מתנה מקורית לחתונה, מתנה אישית ואיכותית לבר/בת מצווה, מתנה רומנטית לחבר/ה, מתנות מקוריות לשחרור מצה"ל, מתנה רומנטית ליום נישואים, יום השנה, מתנה מרגשת לאמא, מתנה מקורית לאבא, מתנת פרישה מהעבודה, מתנות המביעות אהבה להורים, ציור פורטרט להנצחה ואף כציור אישי, נוף ילדות, או בעל חיים אהוב.

מאז ומעולם היה עיצוב פני האדם בטכניקות שונות, מעין התבוננות לנפשו פנימה, שיקוף אישיותו, מיזגו וצביונו הנסתרים. ציורי פורטרט ואיורים בעבודת יד מדוקדקת, היו לאורך השנים רשמיים, דידקטיים וכאלו שנועדו לענות על דרישות המזמין. ככלל, משמש דיוקן בהזמנה ואיור, כאמצעי להבעת מצב אנושי כמיצב אמנותי ובר נצח. במשך השנים למדתי מלקוחותי, כי מאחורי כל ציור פורטרט עומד סיפור חיים שלם. לעיתים קרובות, מהווה ציור דיוקן שהוזמן כמתנה, נקודת ציון ואף אבן דרך בחיי מזמין/ת הפורטרט, או בחיי מושא הדיוקן. הנכם מוזמנים להתרשם מציורי הפורטרטים בגלריית הציורים שלי:

קל לראות ולהבין כי כמעט ולא קיים תצלום המסוגל להביע עומק רגשי המתקרב לזה של ציור פורטרט בהזמנה. הזמינו ציור פורטרט והגישו אותו כמתנה מקורית, איכותית ומרגשת ובדומה למקבל המתנה, תחושו גם אתם בעוצמה החוצה את הרובד השטוח של תצלום, עוצמה העוברת כקסם דרך נבכי מחשבותינו ותחושותינו החמות כלפי מושא הפורטרט. זוהי מתנה מקורית אשר תמשיך לרגש את יקירכם לאורך שנים! ציור דיוקן - הדרך המיוחדת שלך להביע אהבה! באפשרותכם להזמין ציור דיוקן זוגי, פורטרט משפחתי וכן, פורטרטים מבוססי קומפוזיציה. כמו כן, ניתן לבצע פורטרט בהזמנה על פי תצלום בכל גודל קנווס.

כיצד מזמינים ציור דיוקן?

הזמנת ציור פורטרט, אין קלה ממנה... כל אשר צריך הוא תצלום (חדש או ישן), אותו ברצונכם להנציח כיצירת אמנות מקורית ומדויקת. העבירו לי באימייל או בדואר את התצלום ובחרו מבין האפשרויות הבאות: ציור פורטרט בהזמנה בצבעי שמן על בד, ציור פורטרט בהזמנה בצבעי אקווארל על נייר, או אלבום פורטרטים בצבעי אקווארל, בכריכה קשיחה ומעוצבת.
 
אשמח לעמוד לשירותכם בכל עת!
הזמינו ציור דיוקן - פורטרט על פי תצלום והביעו את אהבתכם באופן המקורי והמרגש ביותר.