ציורי דיוקן בהזמנה אישית בעבודת יד
ציור פורטרט - מתנה איכותית ומרגשת
ציור פורטרט - דיוקן, הוא מתנה מיוחדת שאין דומה לה. מתנה כזו היא מרגשת ומהווה דרך מקורית להביע אהבה והערכה. כשאנו חושבים על מתנה שתהיה אישית ביותר ומשמחת, ציור דיוקן הוא המתנה המושלמת. הלקוחות המגיעים אלינו להזמין ציור במתנה בדרך כלל נמצאים ברגע מרגש בחייהם או חולקים שמחה של אדם אהוב.

ציור דיוקן - פורטרט: מתנה ליום נישואים

ציור פורטרט זוגי מתנה לחתונת הזהבהזוג המאושר והאלגנטי שבתמונה אירגן לעצמו אירוע נוצץ כדי לחגוג 50 שנות נישואים מאושרים. באירוע היו כמובן ילדיהם ונכדיהם, המשפחה המורחבת, חברים ומכרים. לציון האירוע המרגש כ"כ החליטו ילדיהם להעניק להורים מתנה מהממת אשר תלווה אותם שנים רבות על קיר ביתם. הם בחרו להזמין ציור דיוקן זוגי המתעד את ההורים במיטבם, לבושים ומחייכים כפי שהצטלמו בערב אירוע חתונת הזהב. אחת הבנות שלחה לי את הצילום הזוגי ואני מיד הבנתי שמדובר במשהו מיוחד. מתנה כזו חייבת להיות מושלמת, חתונת זהב נחגגת רק פעם בחיים. מתנה כזו היא מרגשת ומסבה נחת לשנים רבות. הזוג הזה יודע שיש לו משפחה אוהבת וטובה.

ציור דיוקן הוא מתנה נפלאה לזוג שמתחתן. מתנה כזו ציירתי עבור זוג מאורס כמתנה לרגל נישואיהם:
ציור פורטרט מתנה לזוג לפני החתונה

במקרה אחר הוזמן דיוקן בעל מאפיינים אמנותיים, כמתנה לחתונה ובו תיעוד רגע מהחתונה עצמה:
ציור פורטרט מהחתונה

ציור דיוקן - פורטרט: מתנה לבר / בת מצווה

ציור פורטרט מתנה לבר מצווהמתנה לבת מצווה - ציור פורטרטציור פורטרט הוא מתנה מרגשת המיוחד לבר-בת מצווה, אשר חוגגים מעבר מילדות לבגרות ורוצים לראות בעצמם את האדם החדש הבוגר והיפה שהפכו להיות. ציור דיוקן במתנה הוזמן אצלנו מסבתא אחת מקסימה שביקשה מתנה לנכדתה החוגגת בת-מצווה. הסבתא בחרה תמונה מחיוכת ועדינה של הילדה בנוף פסטורלי והילדה המתוקה זכתה להתייחסות נדירה בדמות מתנה הכי אישית שיש, הכי מחמיאה וכזו שמראה אהבה אמיתית וחיבוק של משפחה.

כשאנחנו מדברים על מתנה לבר-בת מצווה אנחנו רוצים לשמח את הילד או הילדה בפרשת דרכים בחייהם. זהו יום הולדת שמסכם את שנות הילדות ולכן אנו מציעים מתנה מיוחדת עוד יותר: אלבום המכיל אוסף של ציורי דיוקן מתוך חייו של הילד מינקות ועד בר/בת המצווה. אנו מקבלים מהמשפחה אוסף של צילומים ובונים אלבום של דיוקנאות בצבעי אקווארל. בין הציורים נותרים דפים ריקים ובהם מקום לברכות מבני משפחה וחברים. האלבום נארז בכריכה מפוארת המעוצבת בעבודת יד והופך לאחת המזכרות החשובות והמתוקות של הילד והמשפחה מילדותו ומגיל המצווה, סמל יוקרתי של מעבר מילדות לבגרות.

ציור דיוקן - פורטרט: מתנה לרגל פרישה לגמלאות

ציור פורטרט מתנה פרישה מהעבודהאחת ההזמנות המיוחדות שקבילנו היתה לציור דיוקן של חבר לעבודה שפרש לגמלאות. האדם היה מנהל בחברה גדולה ועובדיו רצו להעניק לו מתנת פרידה מיוחדת ואישית. האיש צולם ברגע משמעותי בחייו ומציג היבט חשוב בחייו: הוא בבית הכנסת קורא מתוך ספר קודש. בדרך זו הפכה המתנה לייצוג אישיותי מאוד ספציפי, כשהוא מתמקד בצד הרוחני ומציג את האדם במיטבו כפי שהיה רוצה לראות עצמו תמיד וכפי שהיה רוצה שיזכרו אותו לאחר פרישתו. מתנת ציור פורטרט לקולגה היא מיוחדת וחד-פעמית. רגע כזה לא יחזור וזו הזדמנות של פעם בחיים להפרד ברגשות חיוביים, כמו לאחל לחבר את כל הטוב שבעולם בהמשך חייו.

ציור דיוקן - פורטרט: מתנה ליום הולדת

ציור פורטרט מתנה ליום הולדתכשאוהבים מישהו ורוצים להראות לו כמה הוא מיוחד בעינינו, אין יותר יפה ממתנת ציור דיוקן. אחת ההזמנות של דיוקן מתנה ליום הולדת היתה מבחור צעיר שרצה להראות לבת הזוג שלו כמה הוא אוהב אותה באמצעות המתנה הכי אישית ומרגשת שאפשר לחשוב עליה: פורטרט אישי שלה. במתנה כזו אי אפשר לטעות, כשגברת מקבלת מתנה כזו ליום ההולדת היא יכולה להיות בטוחה שבן זוגה אוהב אותה וחושב עליה. התמונה מתעדת אותה יפה ומחויכת ואין מתנה מחמיאה מזו.

ציור דיוקן - פורטרט: מתנה לסבא / סבתא

אחת הלקוחות שלנו רצתה מתנה מקורית ומיוחדת לסבא ולשם כך שלחה לנו שלל צילומים של הסבא והנכדים עם בקשה לאחד אותם לכלל ציור פורטרט משותף של הסבא עם נכדיו. מחווה כה ייחודית ריגשה גם אותנו. כל סבא וסבתא ישמחו לקבל במתנה דיוקן שלהם ביחד עם נכדיהם האהובים:
ציור פורטרט מתנה לסבא

הסיפורים הללו תמיד מסתיימים בדמעות של התרגשות ואושר.